Skip to main content

Pielęgnacja miejsc intymnych u mężczyzn nie jest już tematem tabu. Jak golić penisa? Jak golić miejsca intymne? Panowie, tak jak i kobiety, przykładają do tej czynności coraz więcej uwagi, dbając o to, aby pozbywanie się owłosienia z miejsc intymnych było skuteczne, bezbolesne i zdrowe. Jednak golenie penisa to nie lada wyzwanie, o czym wie każdy mężczyzna. Nie wiesz, jak w prosty sposób, ogolić jądra? Poznaj kilka naszych rad, a golenie stref intymnych stanie się łatwe i przyjemne.

 

Jak golić penisa? – poznaj kilka cennych porad 

Golenie miejsc intymnych nie należy do najprostszych. Są to okolice bardzo delikatne, a zarazem trudno dostępne, przez co łatwo o skaleczenia. Aby golenie miejsc intymnych na zero przebiegało w sposób bezpieczny i łatwy, warto zastosować kilka rad, dzięki którym cały ten proces przebiegnie gładko. Jak więc golić jaja, aby cieszyć się gładką skórą bez podrażnień?

 

1.Dobierz najlepszy trymer do golenia jaj

Podstawą do bezpiecznego pozbywania się włosów jest wybór odpowiedniej maszynki do golenia miejsc intymnych. Wybór takich urządzeń na rynku jest bardzo szeroki, zaczynając od maszynek jednorazowych po urządzenia elektryczne. Wiele z nich jest jednak słabej jakości, a ostrza nie mają idealnych krawędzi. Tym sposobem łatwiej o zacięcia i rany niż o gładką skórę. Maszynka Shav to jednak sposób na bezpieczne golenie miejsc intymnych. Zastosowanie autorskiej technologii CutFree w urządzeniu to gwarancja precyzji i skuteczności podczas użytkowania. Z maszynką do golenia Shav nie ma miejsca na skaleczenia. Jej skuteczność potwierdzają liczne opinie zadowolonych mężczyzn. Wybierz najlepszy trymer do ciała Shav, a z pewnością nie pożałujesz. 

 

2.Przygotuj miejsca intymne przed goleniem 

Aby golenie przeszło sprawnie, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu stref intymnych. Pozbywanie się włosków na suchej skórze zdecydowanie nie należy do najlepszych rozwiązań. Może to skutkować niechcianymi podrażnieniami. W pierwszej kolejności dokładnie umyj penisa i jajka ciepłą wodą. Nie używaj do tych stref mocnych, chemicznych kosmetyków, ponieważ mogą one zaburzać równowagę pH skóry i miejsc intymnych. Zalecamy stosowanie kosmetyków z naturalnym składem np. szarego mydła. Stosowanie ciepłej, wilgotnej kompresji lub gorącej kąpieli przed goleniem może pomóc zmiękczyć włoski i otworzyć pory skóry, ułatwiając tym samym golenie.

 

3.Wypracuj odpowiednią technikę – maszynka do golenia miejsc intymnych dla mężczyzn

Jeśli mamy w rękach dobrej jakości golarkę, a nasza skóra jest odpowiednio przygotowana – nie ma na co czekać, możemy przystąpić do golenia. Jak golić jądra? Warto wypracować własną technikę. Każdy z Was ma trochę inną budowę ciała, której musi się nauczyć, aby móc ogolić się dokładnie. Goląc się, pamiętaj o goleniu zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, co może pomóc zmniejszyć ryzyko podrażnień i wrastających włosków. Nacisk maszynki także powinien być odpowiedni. Nawet najdelikatniejszy trymer, użyty z dużą siłą może uszkodzić delikatną skórę. Shav może być używana pod prysznicem, dzięki czemu poślizg na skórze jest odpowiedni do golenia. Jeśli czujesz, że potrzebujesz go więcej, użyj delikatnego żelu lub pianki do golenia. 

 

4.Unikaj pośpiechu przy goleniu penisa

Nie da się ukryć, że golenie jaj nie należy do najłatwiejszych. Delikatna skóra i mnóstwo zakamarków, do których maszynka musi dotrzeć to wyzwanie, jeśli chcesz wykonać golenie miejsc intymnych na zero. Aby zrobić to dokładnie, nie możesz się spieszyć. Każdy ruch wykonuj ze starannością i dokładnością. Twórcy Shav wyszli naprzeciw mężczyznom i umieścili w maszynce światełko. Dzięki niemu trudno dostępne miejsca są doświetlone i lepiej widoczne. Pośpiech nie będzie w tym momencie Twoim sprzymierzeńcem.

 

Szukasz golarki do miejsc intymnych? Zobacz maszynkę Shav.