Skip to main content

Dołącz do społeczności tysięcy zadowolonych mężczyzn

Mówią o nas

Kim jesteśmy

Nasza marka to zespół ludzi, którzy chcą pomóc mężczyznom w dbaniu o higienę i estetykę swoich intymnych części ciała. Jesteśmy pasjonatami tematyki groomingowej i zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla mężczyzn poczucie pewności siebie. Nasz zespół działa z siedzibą pod Krakowem, gdzie znajduje się nasze centrum logistyczne i magazyn.

Nasza misja

Jesteśmy tutaj, aby zmieniać podejście mężczyzn do dbania o swoje miejsca intymne. Chcemy pomagać w dbaniu o higienę i estetykę, zapewniając najlepsze możliwe narzędzie do golenia. Dzięki naszemu produktowi zajęcie się swoimi klejnotami koronnymi staje się proste i bezpieczne.

Jesteśmy na Tauron Arenie

We wrześniu 2023 roku ogłosiliśmy wyjątkową akcję. Reklama marki Shav rozświetliła największą halę w Polsce - Tauron Arenę Kraków. Relację z tego wydarzenia mogliście śledzić na naszych social mediach.

Autobusy Shav

Daliśmy się poznać bliżej mieszkańcom całego Krakowa. W październiku na ulicach miasta można było spotkać autobusy promujące maszynkę Shav, dzięki czemu
stała się ona rozpoznawalnym symbolem męskiej pielęgnacji na terenie całej stolicy małopolski.

Latamy wspólnie z Wizz Air

Golarkę Shav mogliście zobaczyć w magazynach
pokładowych linii lotniczych Wizz Air w całej Europie. Czy można być jeszcze wyżej?

Po prostu najlepsi

Dlaczego Shav?

1

Najwyższa jakość wykonania

Włożyliśmy 100% siebie w przygotowanie tego produktu. Jesteśmy z niego dumni.
2

Absolutne bezpieczeństwo

Nasze urządzenie przeznaczone jest do kontaktu ze skórą (często w miejscach najważniejszych) - posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty.
3

Wiele tysięcy zadowolonych klientów

Rozwiązanie sprawdzone przez prawdziwych użytkowników. To nasza najlepsza rekomendacja.
4

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Zapewniamy sprawny i bezproblemowy kontakt z naszą obsługą klienta tak, aby każda osoba korzystająca z naszego sklepu była w pełni usatysfakcjonowana.
5

Brak ryzyka

Zakupy u nas to absolutny brak ryzyka i satysfakcja z zamówionych urządzeń. Zapewniamy 2-letni okres gwarancyjny na wszelkie wady produktu.
6

Zaufana marka

Jesteśmy polską firmą z siedzibą pod Krakowem. Cieszymy się, że możemy dostarczać najlepsze rozwiązania.