Skip to main content

Owłosienie na pośladkach czy w miejscach intymnych u mężczyzn nie dla wszystkich jest atrakcyjne, a dla ich posiadaczy często bywa wręcz kłopotliwe. Jak golić jądra? Golenie jaj, penisa i strefy dookoła nich często wiąże się z trudnością pozbywania się włosków i podrażnieniami, co skutkuje tym, że ta czynność staje się nielubianym obowiązkiem. Razem z Shav chcemy jednak odczarować golenie miejsc intymnych u mężczyzn i udowodnić, że może być ono szybkie i pozbawione bólu. Nie wiesz, jak golić jajka? Najlepsza maszynka do golenia to rozwiązanie tego problemu.

Jak ogolić jajka? Golenie miejsc intymnych na zero w pigułce

Jak golić jądra? Golenie okolicy jąder często jest kłopotliwe. Dlaczego? To bardzo delikatna sfera, którą łatwo uszkodzić. Ze względu na delikatność tego obszaru istnieje większe ryzyko skaleczeń lub przycięć, co może sprawić, że proces golenia jest stresujący. Dodatkowo, jądra i są bardzo dobrze ukrwione, dlatego nawet najmniejsze zadrapanie może skutkować niemałym krwawieniem, co jest nie tylko bolesne, ale także niekomfortowe. Jak wiadomo, jądra mają na sobie fałdki skóry, a także kształt (często nieregularny), który jest trudny do golenia na zero. Często trzeba się nieźle nagimnastykować, aby zrobić to dokładnie, a przy tym nie zrobić sobie krzywdy. Na tego typu zacięcia należy uważać nie tylko z oczywistego powodu bólu czy dyskomfortu – skaleczenia w tym obszarze mogą zwiększyć ryzyko infekcji. Szczególnie jeśli nie zachowuje się odpowiedniej higieny i zasad bezpiecznego gojenia. W miejscach intymnych często trudno o ich zachowanie, co utrudniają np. obcisłe ubrania czy wysokie temperatury. 

 

Golenie penisa – najlepsze rozwiązania z Shav

Wiemy już, dlaczego bezpiecznego golenie jest trudne, ale także istotne dla zdrowia miejsc intymnych. Jednak jak ogolić jaja w odpowiedni sposób? Przede wszystkim nie zrażaj się – wszystko jest kwestią wprawy i wypracowania własnych nawyków. Pamiętaj, że używając nawet najlepszej techniki, ale z wykorzystaniem nieodpowiedniego sprzętu, golenie może nie przynieść takich efektów, jakich oczekujesz. Mimo ogromnego wyboru i konkurencji na rynku trymer Shav podbija serca wielu mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo skuteczna. Zastosowanie autorskiej technologii CutFree w urządzeniu to gwarancja skuteczności i dokładności podczas użytkowania. Zawdzięczamy to wysokiej jakości ostrzu ceramicznemu, które wyróżnia się tym, że jest bardzo gładkie, co minimalizuje ryzyko podrażnień skóry podczas golenia. Dodatkowo jest ono wysoce odporne na uszkodzenia – tępa powierzchnia mogłaby tworzyć mikrouszkodzenia i szarpnięcia skóry, które są charakterystyczne np. dla maszynek jednorazowych. 

 

Jak golić jądra? Jeśli mamy wybrany odpowiedni sprzęt, możemy przystąpić do działania. Polecamy golenie pod prysznicem – dzięki temu łatwiej będzie utrzymać Ci porządek łazienki, a dzięki ciepłej kąpieli Twoje włoski się zmiękczą, a pory skóry się rozszerzą. Dzięki wodoodporności Shav bez problemu możesz wziąć go pod prysznic. Taki sposób sprawi, że skóra nie będzie napięta i stanie się mniej podatna na zadrapania czy skaleczenia. Umyj miejsce intymne ciepłą wodą z mydłem o naturalnym składzie.

 

Aby odpowiednio golić jajka nie należy się spieszyć. Delikatnie napnij skórę wokół jąder, aby ułatwić golenie i zmniejszyć ryzyko skaleczeń. Takie napięcie sprawi, że maszynka nie będzie zahaczała o fałdki skóry. To właśnie w takich miejsca skaleczenia powstają najczęściej. Ostrożnie zacznij golenie, wykonując krótkie, płaskie ruchy w kierunku wzrostu włosów. Włosy wokół jąder często są kręcone lub skręcone. Może to utrudniać golenie – jeśli ich długość przeszkadza Ci w goleniu, zacznij od lekkiego przycięcia ich na długości za pomocą nożyczek. Jeśli włosy rosną w różnych kierunkach, możesz zmieniać kierunek golenia, aby uzyskać gładkie rezultaty. Dzięki temu unikniesz golenia pod włos, co może okazać się bolesne. 

 

Po skończonym goleniu warto odpowiednio zadbać o gładką skórę. Dobierz odpowiedni krem po goleniu – pamiętaj jednak, aby był on przeznaczony do miejsc intymnych, aby nie podrażnił dodatkowo skóry. Zwróć uwagę na to, aby produkt, który wybierzesz, nie miał w składzie alkoholu, który może wysuszyć tę delikatną strefę. Postaraj się też nie zakładać ubrań o obcisłym kroju, szczególnie tych ze sztucznym materiałem. Teraz możesz cieszyć się gładką skórą bez zacięć i podrażnień. Dzięki Shav to możliwe!

Chcesz zadbać o higienę intymną? Zobacz najlepsza maszynka do golenia Shav.